Książki

Dariusz Rekosz
„Szyfr Jana Matejki”
Wydawnictwo REPLIKA, 2007
Projekt okładki: Dariusz Jasiczak
ISBN: 978-83-60383-30-8
Oprawa: miękka klejona
Format: 120×200 mm
Status: W sprzedaży od 10 SIERPNIA 2007

Myślisz, że historia Polski, którą znasz ze szkoły jest prawdziwym obliczem naszych dziejów? A co by się stało, gdybym Ci powiedział, że między nami żyją potomkowie Piastów? Mało tego! Gdybym Ci powiedział, że są spowinowaceni z… No właśnie!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sięgnij po „Szyfr Jana Matejki” i zobacz, co genialny malarz ukrył w swych obrazach. Mrożąca krew w żyłach akcja, oraz gagi, jakich już dawno nie oglądaliście w alternatywnym spojrzeniu na symbolikę czasów zamierzchłych i obecnych. Dobra zabawa – GWARANTOWANA!
Przeczytaj fragment…


Dariusz Rekosz
„Ko(s)miczna futryna – Szyfr Jana Matejki 2”

Wydawnictwo REPLIKA, 2008
Projekt okładki: Dariusz Jasiczak
ISBN: 978-83-60383-64-3
Oprawa: miękka klejona
Format: 120×200 mm
Status: W sprzedaży od 6 MAJA 2008

Poszukiwań naszych narodowych źródeł ciąg dalszy!
To jeszcze nic, że Rasa Żółta spowinowaciła się z pierwszymi Piastami. To jeszcze nic, że nadal trwa o to zażarta walka. Jeżeli zawsze wydawało Ci się, że Polacy są „nie z tej Ziemi”, to trafiłeś pod właściwy adres!
Zajrzyj do książki pod tytułem „Ko(s)miczna futryna – Szyfr Jana Matejki 2” i razem z niezniszczalnym Ziutkiem Świentym pokonaj czasoprzestrzeń, aby odkryć Prawdę.

Tym razem, spojrzenie na alternatywną historię Polski przesiąknięte jest symboliką, seksem i… bigosem. Gagi – najśmieszniejsze na świecie. Sytuacje – bezwstydnie nieprawdopodobne. Ruszaj z bohaterami na podbój wszechświata i przekonaj się, że to wcale nie tak daleko. Dobra zabawa – PEŁEN ODLOT!
Przeczytaj fragment…